יום שלישי, 28 באוקטובר 2014

האפליקציה של טקסים בעברית לאנדרואיד עלתה לחנויות

לאחר חודשים רבים של עבודה עלתה האפליקציה לאנדרואיד, שנבנתה באמצעות חברת SmartGenies, בהנחייתו של אברי גלעד. כולם מוזמנים להוריד ולהתנסות באפליקציה בקישור הבא.


בתיאור האפליקציה רשום: "מורה נבוכים ליהודים חילוניים הרוצים בניכוס הזהות היהודית שלהם על ידי יישום אמונתם ביהדות כתרבותם. זהו מדריך המסביר מהי יהדות חילונית ויסייע לא רק תיאורטית, אלא מעשית, בבחירת אנשי מקצוע לאירועי מעגל החיים היהודי ברוח חופשית. מטרתנו היא קידומה של תרבות יהודית חופשית. ניכוס מחדש של מקורות התרבות היהודית בידי מי שקרואים "חילוניים". אנחנו רוצים ליצור תרבות טקסי חיים חופשית באמצעות לימוד מדוקדק ומתן פרשנות מחודשת לטקסי החיים היהודיים. מלידה ועד מוות, מבר מצווה ועד נישואין, חג ומועד וכל אירועי לוח השנה היהודי. אנחנו מציעים מגוון רחב של מקצועני טקסים שיוכלו לערוך לכם טקסי מעגל חיים יהודים איכותיים ויצירתיים. הדרך שלנו מאפשרת לאנשים להיות מעורבים, לפרש וליצור משמעויות אישיות בצמתי הדרכים החשובים ביותר בחיים. אלפי אנשים כבר השתמשו בשירותים שלנו. קבוצת עורכי הטקסים מורכבת מרבנים שהוסמכו על ידי התנועה החילונית-הומניסטית, עורכי טקסים עצמאיים, אנשי תקשורת וידוענים, ראשי ארגונים העוסקים בזכויות אדם ובשינוי חברתי. המאפיין את כולם הוא הכרת עולם התרבות היהודית מצד אחד, ותרבות העולם מהצד האחר. אנשים עם יכולת הופעה בפני קהל, רגישים וקשובים לצרכים האישיים שלכם. עם השכלה נרחבת בתחומי יהדות ובתחומים קרובים. חשוב להדגיש כי אנחנו חילוניים ולא דתיים. יהודים חילוניים, חופשיים, או הומניסטיים. חלקנו הגדול קשור בתנועה ההומניסטית בעולם. היהדות שלנו היא תרבותנו ולא דתנו. היהדות היא מקור השראה עבורנו, אך לא מקור סמכות. איננו רפורמים, קונסרבטיבים, או אורתודוכסים. מטרת האפליקציה היא עיסוק בהיבטים החברתיים והתרבותיים של טקסי מעגל החיים ואורח החיים היהודי
היישום דורש התקנת אדובי אייר. האפליקציה עובדת היטב ברוב המכשירים עם מסך גדול, נדרשת צפיפות פיקסלים מינימאלית של 300 ומסך של לפחות 640*960 פיקסלים. אנו מצטערים על אי הנוחות"

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה