יום רביעי, 18 ביולי 2007

החתונה של דבי וויקטור חלק א

זה החלק הראשון בסיפור המופלא של דבי וויקטור. היא בחורה מבית טוב תל אביב, והוא בחור גרמני שהתאהב בישראל ובישראלית. החתונה תיערך בשבת הקרובה, בגרמניה בטירה השייכת למשפחת החתן, זכיתי והם הזמינו אותי לערוך את החופה.
הם הכירו כאשר ויקטור היה בישראל, בתל אביב. חברה משותפת שידכה בינהם. היא עשתה עבודה טובה כי כמו באגדות, זו הייתה אהבה ממבט ראשון. וויקטור החליט לדחות את החזרה שלו לגרמניה ונשאר זמן נוסף בישראל. לאחר שבועיים הוא כבר אמר לדבי את המשפט שגברים מתקשים בו: "אני אוהב אותך". אחרי חודש הציע שיעברו לגור יחד. לאחר חודשיים היא כבר באה עימו לבקר את המשפחה כאן בגרמניה וזו הייתה הפעם הראשונה שגילתה שמשפחתו מגיעה עם הקידומת המחייבת "פון דה", המעידה על ייחוס אריסטוקרטי. זו משפחה עם היסטוריה, עם מסורת עתיקה ויחד עם זאת צנועה, מאירת פנים, חמה ופתוחה שקיבלה את הזוג בזרועות פתוחות. כעבור חצי שנה עזבו יחד את ישראל ועברו לגור בגרמניה.
תשאלו בוודאי איך הייתה הצעת הנישואין? שניהם נסעו בשעת לילה מאוחרת בשבילים בכפר ואז הוא אמר שיש תקר בגלגל וביקש ממנה לצאת לעזור לו, היא חשבה שהוא כרע ברך להוציא את המגבה, אך למעשה הוא כרע ברך, שלף טבעת ושאל אותה: "התינשאי לי?". דבי לא היססה ומיד אמרה: "כן!". בו במקום ויקטור שלף את השמפניה והם שתו לחיים והתקשרו על מנת להודיע את הבשורות המשמחות לכולם.
כאשר שני אנשים נפגשים ומחליטים לחלוק את חייהם יחד הם גם משתנים. הם אמנם נשארים עצמם, אך השפעת בן הזוג ניכרת עליהם. ביצירה החדשה והמשותפת לדבי וויקטור שניהם השתנו ומשתנים לטובה. דבי מקבלת מויקטור את הרוגע, השלווה, הסבלנות. כמו גם את היכולת לשפוט דברים באופן יותר שכלתני ופחות רגשי. הוא לימד אותה לראות את הצד הפילוסופי במציאות. דבי לימדה את ויקטור מהי אהבה אמיתית, ללא גבולות ובהתמסרות מוחלטת. היא סייעה לו להתבגר, להוסיף תכלית לחיים ובמיוחד היא לימדה אותו מחויבות ורצינות. כמו שדבי למדה ממנו סדר, משמעת ותכנון שהם המאפיינים התרבותיים שויקטור בא מהם, כך גם ויקטור קיבל מדבורה קצת יכולת להשתחרר ולקבל באהבה כאוס, אי סדר ויכולת אילתור האופיינית לתרבות ממנה היא באה.
מאז שהכירו עברו יחד עליות ומורדות, רגעים שמחים ומשברים שרק חיזקו את הקשר בינהם, הם גילו שיש לצידם מישהו שיתמוך ויהיה שם בשעת משבר וכאב והיום הם גם החברים הכי טובים, עם דבי, ויקטור הכי פתוח וחופשי.
תשאלו בוודאי מה התכניות שלהם לעתיד? ויקטור מסיים את לימודיו והולך לרשת את האחוזה והעסקים המשפחתיים והם הולכים להקים בית ומשפחה רחבה ככל הניתן בטירה.
לאחר שאחזור, אני מבטיח להביא לכם את סיפור הטקסים והחגיגות והמסיבות שהיו בטירה.

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה